BLOG

Organizace ESSA, která se soustředí na dodržování pravidel a na čistotu sportovních sázek, zveřejnila statistiky za druhé čtvrtletí roku 2018. Žebříček sportů s největšími potíženi se nezměnil. Na prvním místě se už dlouhou dobu drží tenis. Z celkem 62 podezřelých sázek, které ESSA nahlásily členské organizace, jich celkem 44 připadá právě na něj (v prvním... (číst více)

Druholigový fotbalový klub a menší sázkovka oznámily několikaleté partnerství. Součástí dohody bude také prezentace loga na zadních stranách dresů, které nosí hráči prvního mužstva. Finanční detaily dohody nejsou známé, klub ale na svém webu apeluje na fanoušky, že každá sázka znamená peníze pro klub.
 

Smlouva by měla... (číst více)

Na zdánlivě nevinný tweet o sázkové společnosti doplatil kolumbijský tenista Robert Farah. Čelil tříměsíčnímu zákazu činnosti a jeho peněženka se navíc ztenčila o 5 000 dolarů. Aktuální světová sedmnáctka ve čtyřhře čelila kárnému řízení poté, co v únoru zveřejnila zprávu o podpoře nejmenovaného operátora. Tím Kolumbijec porušil jedno z pravidel... (číst více)

Sázení na tenisové utkání patří k těm nejpopulárnějším a to z mnoha důvodů. Hlavním důvodem může být obrovské množství zápasů, které se hrají prakticky po celý rok a to během celého týdne. Další velkou výhodou oproti kolektivním sportům je, že proti sobě nastupují jen 2, nebo 4 hráči a utkání nerozhoduje jeden náhodný,... (číst více)

V hokeji se dá sázet prakticky na cokoliv, stejně jako bylo popsáno v předchozích kapitolách o fotbale, ovšem sázení na hokej má výhodu v tom, že během sezóny se hraje skoro každý den. Nejpopulárnější je jistě NHL, česká Extraliga a KHL, ovšem sázet se dá i na naše nižší soutěže, nebo další evropské ligy. Populární jsou sázky na... (číst více)

Tenis sportem s podezřelými zápasy

Organizace ESSA, která se soustředí na dodržování pravidel a na čistotu sportovních sázek, zveřejnila statistiky za druhé čtvrtletí roku 2018. Žebříček sportů s...


MaxiTip partnerem Viktorie Žižkov

Druholigový fotbalový klub a menší sázkovka oznámily několikaleté partnerství. Součástí dohody bude také prezentace loga na zadních stranách dresů,...


Farah tweetoval o sázkovce, dostal pokutu

Na zdánlivě nevinný tweet o sázkové společnosti doplatil kolumbijský tenista Robert Farah. Čelil tříměsíčnímu zákazu činnosti a jeho peněženka se navíc ztenčila o 5 000 dolarů....