BLOG

Zavedení živého sázení, během probíhajícího sportovního klání, se velmi rychle prosadilo u všech sázkových kanceláří, které se dnes předbíhají v tom, kdo nabídne nejvíce utkání a samozřejmě i všech možných sázkových příležitostí. Stále více zápasů navíc můžeme v přímém přenosu sledovat... (číst více)

V poslední době narážím na internetu na čím dál více nabídek placených tipů, kde vám jejich autor za paušální poplatek např. 1000 Kč za měsíc slibuje rychlé zbohatnutí, díky jeho báječně vycházejícím tipům. Na podobné nabídky si dejte opravdu velký pozor, v naprosté většině případů nebude skutečná úspěšnost natolik... (číst více)

Tahle kapitola je extrémně důležitá pro všechny sázkaře. Existuje řada doporučených způsobů jak nakládat s penězi, všechny mají ovšem jedno společné. Určete si částku, kterou chcete do sázení investovat. Je to částka, kterou si můžete dovolit prohrát, což se může stát i sebelepšímu sázkaři. Může přijít dlouhá neúspěšná série a právě při... (číst více)

Fortuna se do partnerství s českou nejvyšší fotbalovou soutěží opravdu "obula". K nové prezentaci ligy přidává řadu dalších lákadel včetně rozšířené nabídky kurzů. Asi nejdůležitější novinkou jsou streamy, tedy přímé přenosy ze všech ligových zápasů. Společnost je registrovaným uživatelům nabízí zdarma, tutéž službu však... (číst více)

Světový šampionát v Rusku se stal vůbec nejsázenější sportovní akcí v dějinách českého tipování. Oba největší hráči překročili v tržbách miliardu, asi desetinu z vybrané sumy pak vydělaly „Přijali jsme sázky za 1,043 miliardy korun, takže z tohoto pohledu to byla rekordní akce. Před čtyřmi roky v Brazílii to bylo 600 milionů korun,“ uvedl mluvčí Tipsportu... (číst více)

Sázení live - rady, tipy, triky

Zavedení živého sázení, během probíhajícího sportovního klání, se velmi rychle prosadilo u všech sázkových kanceláří, které se dnes...


Placené tipy na sázení

V poslední době narážím na internetu na čím dál více nabídek placených tipů, kde vám jejich autor za paušální poplatek např. 1000 Kč za měsíc slibuje...


Money Management

Tahle kapitola je extrémně důležitá pro všechny sázkaře. Existuje řada doporučených způsobů jak nakládat s penězi, všechny mají ovšem jedno společné. Určete si částku,...