BLOG

Česká extraliga už je v poslední fázi, která rozhodne o šampionovi a doplní také poslední kluby pro příští ročník. České tenistky se chystají na týmovou soutěž a fotbal po celé Evropě směřuje do závěrečné části sezony. Pondělí 16. dubna: V základní části nejvyšší soutěže basketbalistů skončily Pardubice na druhém místě,... (číst více)

Do fotbalového programu se vracejí nejen ligové soutěže, ale také evropské poháry. Právě na ně se bezpochyby upře pozornost obrovského množství sázkařů. Pondělí 2. dubna: Na Velikonoční pondělí se v nejvyšší florbalové soutěži podruhé utkají Chodov a Vítkovice. Zatímco Pražané se do semifinále dostali hladce, ostravský klub musel tvrdě bojovat s Tatranem... (číst více)

Velikonoční týden vrátí do hry fotbalové ligy po celé Evropě. Hokej pokračuje rychlým tempem a zahálet nebudou ani další sporty. Pondělí 26. března: Po porážce od Uruguaye čeká na české fotbalisty duel o třetí místo. Na China Cupu změří síly s domácím výběrem, který dostal šest branek od Walesu. Úterý 27. března: V Jihlavě a v... (číst více)

Finanční skupině Penta se povedlo dosáhnout na klíčový procentuální podíl akcií v sázkovce Fortuna. Díky tomu může snadněji prosazovat svoje obchodní plány. Pentě se povedlo přesvědčit investiční fond Franklin Templeton Investments, aby jí prodal svůj podíl, který dosahoval asi 10,5 %. Díky této transakci už jí patří 95,8 %. Díky tomu může bez potíží vytěsnit... (číst více)

Skupina Tipsport za sebou má rekordní rok. Zisk zvýšila téměř o třetinu a vyhoupla se nad hranici jedné miliardy korun. Výhled pro rok 2018 počítá s mírnějším růstem. Čistý zisk holdingu za 2017 je o 30 % vyšší než v roce 2016. Výsledné číslo úspěšně atakuje hranici 1,1 miliardy korun. Kromě zisku rostly v podobných hodnotách také tržby, které... (číst více)

Kalendář 16. dubna - 22. dubna

Česká extraliga už je v poslední fázi, která rozhodne o šampionovi a doplní také poslední kluby pro příští ročník. České tenistky se chystají na...


Kalendář 2. dubna - 8. dubna

Do fotbalového programu se vracejí nejen ligové soutěže, ale také evropské poháry. Právě na ně se bezpochyby upře pozornost obrovského množství sázkařů. Pondělí 2....


Sázkařovo kalendárium - konec března

Velikonoční týden vrátí do hry fotbalové ligy po celé Evropě. Hokej pokračuje rychlým tempem a zahálet nebudou ani další sporty. Pondělí 26....